Envirotek Ekolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin temelleri 1983 yılında atıldı. Okulu yeni bitiren ilk mezunların, genç çevre mühendislerinin kararı ve çabalarıyla iş hayatına başlayan şirketimiz; yıllar içinde deneyimli mühendislerin hizmet ürettiği, çevrenin korunması ile sürdürülebilir kalkınma konusunda gerçek, kalıcı ve ekonomik çözümler üreten bir kuruluş durumuna geldi.

Envirotek Ltd. Şti. geçen onlarca yılda çevre mühendisliği uygulamaları konusunda ortaya koyduğu örneklerle her zaman iyi, doğru ve tam bitirilmiş işler yapma hedefini gerçekleştirdi.

Başlangıçta basit altyapı projeleriyle emekleyen Envirotek Ltd. Şti. bugün her boyutta endüstriyel ve evsel tesisler için tasarım, projelendirme, uygulama ve işletme hizmeti vermekte, tüm yatırımlara güvenilir bir çözüm ortağı olarak katılmaktadır.

1983‘ten bu yana ilk mezunlarca kurulma, ilk arıtma proje ve uygulamalarını geçekleştirme, ilk çmo tesçilli büro olma, ilk proje onaylarını alanlardan olma gibi pek çok “ilk” e sahip olan firmamızın yelkenleri geçmişinin verdiği özgüvenle, yeniliklere açık; dümeni ise ileriye, mavilere ve ışığa çevrili yolculuğuna devam etmektedir.

Melih Cavit Kıpçak
Çevre Mühendisi